Vilniaus atviras jaunimo centras Mes

Muzikinis rūsys

KAIP GIMĖ MUZIKINIO RŪSIO IDĖJA?

Mes esame didžiausias atviras jaunimo centras Lietuvoje. Jau gerą dešimtmetį dirbdami su jaunimu Vilniaus mieste, ėmėme pastebėti besikeičiantį miesto veidą, kuriame mažėja neformalių erdvių jaunimui.

Kadangi mes esame arčiausiai jaunimo ir nuolat girdime jų poreikį, kurį stengiamės atliepti, jau keletą metų girdime prašymą sukurti tokią erdvę-muzikinį rūsį, kur būtų galima nemokamai ateiti, muzikuoti, kurti, eksperimentuoti.

Tad kartu su kolegomis norime tokią vietą jaunimui sukurti, kur būtų saugu, šilta, patogu ir tuo pat metu – vis dar neformalu. Vienoje iš mūsų erdvių – Gerosios Vilties gatvėje, viename miesto daugiabučių rūsyje ketiname ir įrengti tokį muzikinį rūsį jaunimui. Tačiau tam mums reikia jūsų palaikymo: erdvei reikia kapitalinio remonto bei muzikinių instrumentų.

Tikime, kad visi kartu galime tai padaryti. Nes kūrybai vien įkvėpimo nepakanka, tam reikia ir jūsų paramos.

KAIP GALITE PRISIDĖTI?

Šiemet kviečiame palaikyti Muzikinio rūsio idėją.

Ir Tu gali tą padaryti. Tai visai paprasta, skirk mums 1,2 proc. arba 0,6 proc. savo GPM. Tą gali padaryti iki 2023 m. gegužės 2 d.

Vienoje iš mūsų erdvių – Gerosios Vilties gatvėje („Olimpijoje“) ketiname įrengti patalpas jaunimui groti, muzikuoti ir eksperimentuoti muzikoje neformaliai. Ketiname įrengti muzikinį rūsį besikuriančioms grupėms, kad jos turėtų saugią erdvę kurti ir naudotis muzikos instrumentais visiškai nemokamai.

Šios kampanijos ambasadoriais sutiko tapti jaunimo muzikos grupė – Kedrostubùras.

Norėdami palaikyti mus – remkite ir per contribee platformą.