Vilniaus atviras jaunimo centras Mes

VILNIAUS ATVIRAS JAUNIMO CENTRAS „MES“

Misija

Sudaryti jauniems žmonėms galimybę tobulėti saugioje erdvėje, atsižvelgiant į jų poreikius, potencialą, ugdant atsakomybę

Vizija

Atvira ir darni organizacija, bendradarbiaujanti su bendruomene ir suteikianti galimybę jauniems žmonėms tobulėti saugioje erdvėje ir rasti vietą visuomenėje.

Istorija

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“  veikia adresu Šopeno g. 3, Vilniuje nuo 2013 m.  1994-2012 m. organizacija vadinosi Vilniaus vaikų ir jaunimo klubu „Raganiukė“ ir buvome įsikūrę Rasų g. 20. Klubo įkūrėja ir sumanytoja dr. Kristina Ona Polukordienė, klubui vadovavo psichologas Valdas Juršys, vėliau dr. Paulius Skruibis. Klube veikė dailės studija, teatro studija, meno terapija, bendravimo įgūdžių lavinimo grupė, socialinių įgūdžių lavinimo grupė, prancūzų kalbos ir kultūros užsiėmimai. Manome, kad dalis, kuo esame dabar, yra neatsiejama dalis to, kas buvome.
2013 m . prie centro buvo prijungtas Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes patys“,
 2014 m. – Vilniaus Naujosios Vilnios atvira jaunimo erdvė,
 2018 m. – Savas Kampas“ (buvęs Vilniaus Naujininkų vaikų ir jaunimo klubas) ir Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Olimpija“,
2021 m. – įkurtos jaunimo erdvės Ponamis Naujininkuose ir Kimaras“ Pilaitėje bei Jaunimo informavimo ir konsultavimo (JIK) taškas.