Vilniaus atviras jaunimo centras Mes

STOVYKLOS

Stovykla „VAGAbondai 2024“

Skelbiame registracijos į Vagos dienos stovyklą “VAGABONDAI 2024” pradžią!

Kas stovykloje laukia? 
❗️5 dienos kupinos nuotykių Vagoje ir už jos ribų! 
❗️Stovyklos metu judėsime ne tik žeme, lipsime iš komforto zonos, skatinsime vienas kito kūrybiškumą ir dirbsime komandoje!

❗️Daug linksmų akimirkų su draugais
❗️Dar nepatirtų veiklų išbandymas

Ką svarbu žinoti? :
❕Stovykla skirta 14-18 metų jaunuoliams
❕Stovyklos data: Liepos 01-05 d.
❕Registracijos nuoroda
 
Daugiau informacijos: vaga@ajcmes.lt
Stovyklą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė

Spoto dienos stovykla 2024

Spotas organizuoja:
Ką?  Dienos stovyklą
Kam? Jaunimui nuo 14 iki 18 metų

Kada? Rugpjūčio 19-23 d.

 

Ką veiksime?
🤸‍♀️keliausime į patyriminį baidarių žygį,
🤸‍♀️aktyviai ir linksmai leisime laiką spote ir Vingio parke, 🤸‍♀️užsiimsime ir edukacinėmis veiklomis, kurių metu mokysimės Trakuose gaminti kibinus,
🤸‍♀️ keliausime į muziejų ir žiūrėsime filmą
🤸‍♀️ dar daug kitų veiklų apie kurias sužinosi stovykloje!
 
⚽️Čia galėsi susirasti naujų draugų, išbandyti gausybę stalo žaidimų, sudalyvauti stalo futbolo ir teniso turnyre, atrasti naujus pomėgius ir tiesiog smagiai praleisti laiką.
 
Kur? Atviroje jaunimo erdvėje Spotas, Šopeno g. 3
Registracija čia.

Daugiau informacijos spotas@ajcmes.lt

Stovyklą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė
 

Stovykla „Išeik į vasarą“ 2023 m.

Vilniaus atviras jaunimo centras „MES“ (AJE „SPOTAS“, AJE „VAGA“, AJE „PONAMIS“) 2023 m. organizuoja vasaros stovyklą „Išeik į vasarą!“, kurios metu bendrai veiklai suburs 45 jaunuolius (3 pamainos po 15 asm.), iš kurių daugiau nei pusė yra jautresnėje socialinėje situacijoje. Stovyklos metu, užtikrinant prasmingą bei aktyvų laisvalaikį, jaunuoliai dalyvaus veiklose, orientuotose į fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną, gamtos pažinimą. Numatomi užsiėmimai, skatinantys socialinių-emocinių kompetencijų ugdymą – jaunuolių savimonės, atsakingų sprendimų, socialinio sąmoningumo, tarpusavio santykių, savitvardos kompetencijų formavimą. Kultūrinės edukacijos bei kūrybą ir saviraišką skatinančios veiklos, ugdys kūrybiškumo kompetenciją, kuri jaunuoliui suteiks įrankius, gyvenime padedančius tyrinėti, generuoti, kurti, vertinti bei ieškoti problemų sprendimų. Programoje organizuojami užsiėmimai – įvairūs ir dinamiški, vykdomi remiantis atviro darbo su jaunimu bei neformalaus ugdymo metodika (tarp jų ir aktyviais mokymosi metodais bei priemonėmis). Stovyklos metu numatyta bendradarbiauti su nevyriausybinėmis organizacijomis, valstybinėmis įstaigomis, jų padaliniais (VŠĮ dienos centru „Mes esame“, „Tautmilės Globa“, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu, Lietuvos policija).

Pamainų datos:

  • I pamaina 2023 m. birželio 26-30 d. (VAGA);
  • II pamaina 2023 m. rugpjūčio 7-11 d. (PONAMIS);
  • III pamaina 2023 m. rugpjūčio 21-25 d. (SPOTAS)

Iš viso į vasaros stovyklas planuojama įtraukti 45 jaunus žmones. Iš jų – 30 – iš jautresnės socialinės aplinkos. 2 – turinčius specialiųjų poreikių. 5 – atvykusius į Vilnių iš Ukrainos ar (ir) pabėgėlių iš kitų šalių.

Finansavimo suma: 4000 eur. Stovyklas finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.